Uw contactpersonen bij FBD

Henk Kelder

Henk Kelder
Directeur


h.kelder@fbd.nl
0546 808 304

Michel Strikker

Michel Strikker
Directeur


m.strikker@fbd.nl
0546 808 304

Erik Veurink

Erik Veurink
Manager Zakelijk Noord


e.veurink@fbd.nl
06 30 98 85 82

Jean-Paul Meulendijks

Jean-Paul Meulendijks
Manager Zakelijk Zuid


j.p.meulendijks@fbd.nl
06 51 01 50 91

Jeroen van Wijk

Jeroen van Wijk
Manager Verzekeren en Particulieren


j.vanwijk@fbd.nl
06 30 53 70 00

Monique Stapelbroek

Monique Stapelbroek
Manager Bedrijfsvoering


m.stapelbroek@fbd.nl
0546 808 304

Petra Lammerink

Petra Lammerink
Coördinator Opleidingen


p.lammerink@fbd.nl
0546 808 304

Marleen Wellen

Marleen Wellen
Medewerker Officemanagement HR & Communicatie


m.wellen@fbd.nl
0546 808 304

Gerlinde Dragt

Gerlinde Dragt
Medewerker Financiën & Control


g.dragt@fbd.nl
0546 808 304

Joyce Roescher

Joyce Roescher
Matcher & Planner


j.roescher@fbd.nl
0546 819 100

Leontien Koebrugge

Leontien Koebrugge
Matcher & Planner


l.koebrugge@fbd.nl
0546 819 100

Lydia van Adrichem

Lydia van Adrichem
Matcher & Planner


l.vanadrichem@fbd.nl
0546 819 100

Bibi Baasdam

Bibi Baasdam
Medewerker Officemanagement


b.baasdam@fbd.nl
0546 808 304

Rob ter Horst

Rob ter Horst
Medewerker financiële administratie


rob.terhorst@fbd.nl
0546 808 304

Jennifer di Mauro

Jennifer di Mauro
Recruiter


j.dimauro@fbd.nl
0546 819 100

Frans Pouw

Frans Pouw
Business Development


f.pouw@fbd.nl
06 41 15 27 10

Maarten Sanders

Maarten Sanders
Finance & Control


m.sanders@fbd.nl
06 12 45 93 84

Ivan Schuppert

Ivan Schuppert
Medewerker marketing & communicatie


i.schuppert@fbd.nl
0546 808 304