Uw contactpersonen bij FBD

Henk Kelder

Henk Kelder
Directeur


h.kelder@fbd.nl
0546 808 304

Michel Strikker

Michel Strikker
Directeur


m.strikker@fbd.nl
0546 808 304

Erik Veurink

Erik Veurink
Manager Commercieel Team


e.veurink@fbd.nl
06 30 98 85 82

Jean-Paul Meulendijks

Jean-Paul Meulendijks
Commercieel Manager


j.p.meulendijks@fbd.nl
06 51 01 50 91

Jeroen van Wijk

Jeroen van Wijk
Commercieel Manager


j.vanwijk@fbd.nl
06 30 53 70 00

Leontien Koebrugge

Leontien Koebrugge
Commercieel Manager


l.koebrugge@fbd.nl
06 11 00 45 99

Monique Stapelbroek

Monique Stapelbroek
Manager Bedrijfsvoering


m.stapelbroek@fbd.nl
0546 808 304

Petra Lammerink

Petra Lammerink
Coördinator Opleidingen


p.lammerink@fbd.nl
0546 808 304

Marleen Wellen

Marleen Wellen
Medewerker Officemanagement HR


m.wellen@fbd.nl
0546 808 304

Joyce Roescher

Joyce Roescher
Matcher & Planner


j.roescher@fbd.nl
0546 819 100

Miranda Lambooij

Miranda Lambooij
Matcher & Planner


m.lambooij@fbd.nl
0546 819 100

Myron Kuhl

Myron Kuhl
Matcher & Planner


m.kuhl@fbd.nl
0546 819 100

Bibi Baasdam

Bibi Baasdam
Medewerker Officemanagement


b.baasdam@fbd.nl
0546 808 304

Jennifer di Mauro

Jennifer di Mauro
Recruiter


j.dimauro@fbd.nl
0546 819 100

Maarten Sanders

Maarten Sanders
Finance & Control


m.sanders@fbd.nl
06 12 45 93 84

Ivan Schuppert

Ivan Schuppert
Medewerker Marketing & Communicatie


i.schuppert@fbd.nl
0546 808 304

Harry Steennis

Harry Steennis
Medewerker Finance & Control


h.steennis@fbd.nl
0546 808 304

Karlijn Aveskamp

Karlijn Aveskamp
Medewerker Financiële Administratie


k.aveskamp@fbd.nl
0546 808 304